LAIKMETĪGĀS MĀKSLAS CENTRS

diskusija “Attēla un teksta mijiedarbība laikmetīgajā mākslā”Otrdien, 7. jūnijā plkst. 18.00 Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā notiks diskusija: Attēla un teksta mijiedarbība laikmetīgajā mākslā.


Diskusijā piedalīsies māksliniece un dzejniece Jeļena Glazova, dzejnieks Artūrs Punte (apvienība Orbīta), mākslinieks Romāns Korovins, filozofs Jānis Taurens, kultūras teorētiķe Katrīna Teivāne, kā arī kuratore un mākslas zinātniece Solvita Krese. Sarunu vadīs mākslas pētniece Maija Rudovska.

Diskusija izvirzīs vairākus jautājumu lokus, kas skar attēla un teksta savstarpējās attiecības gan mākslas darba darināšanas, gan tā interpretācijas ietvaros. Kas ir teksts attēlam vai attēls tekstam? Kā tie viens otru ietekmē un iedarbojas? Uzmanība tiks vērsta uz diskusijas dalībnieku empīrisko pieredzi, kuri savās praksēs ir reflektējuši un saskārušies ar šiem jautājumiem.

Līdz 8. jūlijam Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā skatāma Jeļenas Glazovas personālizstāde Elements of a Puzzle, kurā māksliniece piedāvā personīgu ceļojumu foto un poētiskā teksta kolāžās.


Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerija atrodas Alberta ielā 13, 7. stāvā.

Izstāde atvērta katru darba dienu no plkst. 12.00 – 18.00

Ieeja bez maksas.


Informācija:

t. 67039285

www.lcca.lv

www.jelena-glazova.comPadalies

twitter facebook

    • LMC vēstnesis

    • Meklē mūs te

      twitter facebook vimeo
    • Atbalsta