LAIKMETĪGĀS MĀKSLAS CENTRS

Par LMC

Laikmetīgās mākslas centrs (saīsināti – LMC) darbojas kā platforma laikmetīgās mākslas procesu attīstības veicināšanai un popularizēšanai Latvijā un ārvalstīs.

Centrs veido izstādes, organizē laikmetīgās mākslas festivālu Survival Kit, veic pētījumus, apkopo un izplata informāciju par laikmetīgo mākslu, rīko lekcijas, diskusijas, konferences, attīsta starpdisciplināras un inovatīvas kultūras iniciatīvas, piedalās kultūrpolitikas veidošanā.

Viens no mākslas centra galvenajiem uzdevumiem ir radīt atvērtu un kritiski domājošu vidi, veicinot mākslas un sabiedrības mijiedarbību.

LMC ir dinamiska vienība, kas meklē mākslas saistību ar aktuālajiem procesiem sabiedrībā, apgūst pilsētu un apkārtesošo realitāti kā radošu iespēju lauku, reaģē uz izmaiņām globālajā mākslas telpā, sadarbojoties ar māksliniekiem un citām mākslas organizācijām, producējot, informējot, izglītojot, analizējot, pētot, provocējot, uzdodot jautājumus, nosaucot vārdā un nereti pārkāpjot ierastās robežas, aicina piedalīties un būt sociāli aktīviem.

LMC rūp atbildīga kultūrpolitika un tas ir viens no Laikmetīgās kultūras biedrību asociācijas dibinātājiem un aktīviem biedriem.

LMC atrodas Rīgas jūgendstila epicentrā – Alberta ielā 13. Ikviens mākslas interesents ir aicināts apmeklēt LMC bibliotēku, informācijas centru un “Ofisa galeriju”.

Apmeklētāji tiek gaidīti katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00.
Tālr. + 371 67039282

Rekvizīti

Nosaukums: Laikmetīgās Mākslas centrs, biedrība
Adrese: Alberta iela 13, Rīga, LV – 1010
Vienotais reģistr. Nr.: 40003506194
Banka: SWEDBANK
Konta Nr.: LV13 HABA 0001 4070 46197
Kods: HABALV22

LMC logo

Padalies

twitter facebook

    • LMC vēstnesis

    • Meklē mūs te

      twitter facebook vimeo
    • Atbalsta